BondSoft.Eu

Zabýváme se komplexními službami v oblasti tvorby www stránek. Pomůžeme Vám s jejich tvorbou, údržbou, prezentací, propagací a optimalizací.

Služby

Naše společnost kromě samotné tvorby Vašich stránek nabízí zároveň celou škálu doprovodných služeb jako jsou: Efektivní komunikace s cílovou skupinou zákazníků; Oslovení nových potencionálních zákazníků; Snížení nákladů na komunikaci a propagaci firmy; Účinná komunikace s obchodními partnery; Optimalizace interních obchodních procesů.

Tvorba webových stránek

Vytvoříme Vám virtuální prezentaci Vaši společnosti na míru. Jedná se komplexní několikaúrovňový proces, jehož výsledky překročí Vaše očekávání. Naši specialisté zformulují, připraví a splní úkoly, které je potřeba realizovat k úspěšně prosperujícímu projektu. Od našeho zákazníka očekáváme pouze, aby nám popsal své představy a v případě potřeby dodal potřebné materiály.

Podpora webových stránek

Snižování nákladů je důležitým nástrojem, jehož prostřednictvím lze zvýšit zisk. Pravidelnou aktualizací Vašich webových stránek snížíme jejich provozní náklady na minimum. Naši specialisté Vám aktivně budou zasílat návrhy na zlepšení Vašich firemních procesů a je pouze na Vás, pokud návrhy přijmete.

Propagace webových stránek

Díky naši odborné optimalizaci webových stránek, se umístí Vaše stránky na předních pozicích ve výsledcích vyhledávání. To má samozřejmé za následek udržení loajality stávajících zákazníků a přilákání nových zákazníků.

Obchodní řešení

Rozsáhlé zkušenosti nám umožňují vytvářet informační systémy různých stupňů obtížnosti, které splňují požadavky náročného klienta - od jednoduché "vizitky", až po komplexní podnikové projekty s vysokým stupněm automatizace a spolehlivosti.

O nás

BondSoft.Eu je internetové studio, které nabízí všechny možné druhy spolupráce v oblasti internetových stránek. Naše hlavní know-how se týká zejména: tvorby, podpory a rozvoje webových stránek.

Na Vašem projektu budeme pracovat po celou jeho dobu trvání tj. Od začátku do konce. Tato forma spolupráce Vám tak ušetří náklady a zefektivní Vaše podnikání. Rovněž zkoumáme nejnovější trendy a technologie, které umožňují propojit podnikání s internetem.

Většina organizací nabízí pouze technická řešení pro vytváření a udržování webových systémů. My navíc zajišťujeme i informační podporu Vašich webových stránek během doby potřebné k dosažení stanovených cílů a vyřešení marketingových cílů Vaší společnosti. Specialisté naší společnosti se soustředí pouze na potřeby klienta a nabídnout tak kompetentní a efektivní řešení v oblasti informačních technologií. Naši odborníci zajistí kvalitní implementaci svých návrhů a jsou schopni poskytnout následnou poradenskou podporu.

Ke každému klientovi hledáme individuální přístup, abychom se mohli plně soustředit na plnění úkolů. Vážíme si našich zákazníků. Naši zaměstnanci jsou špičkoví profesionálové ve svém oboru , kteří se snaží překonat své limity. Budeme poctěni, pokud se stanete naším zákazníkem.

 

Recenze

Alexander Kulichkov,
Cestovní kancelář ExpressTour

Alexander Kulichkov, Cestovní kancelář ExpressTour

Se společností BondSoft.Eu pracujeme už mnoho let a vždy jsme byli spokojeni s vykonanou práci, rychlosti a profesionalitou. Společnost BondSoft plus s.r.o. realizovala náš nápad do reality - vytvořila rezervační systém výletů, který nyní používá 358 hotelů v Praze a naše partneři v Rusku a na Ukrajině. Vyjadřujeme od celé společnosti ExpressTour s.r.o. ohromnou vděčnost a přejeme hodně úspěchů!

Alexander Lyskov,
Klinika "Doverie"

Alexander Lyskov, Klinika Doverie

Kvalita práce - vysoká. Cena - optimální. Termíny - dodržují se dle předběžné dohody. Ale rád bych poradil potenciálním zákazníkům nenaléhat na tvůrce webových stránek - to je tvůrčí proces. Komunikace - inteligentní a pragmatická. Myšlenky zákazníka jsou chápány doslova za pochodu. Celkové hodnocení - nejvyšší, práce byla snadná. A spolupráce při změnách a rozvoji internetových stránek taktéž probíhá hladce.

Anna Rudnickaya,
Koordinační rada v ČR

Anna Rudnickaya, Koordinační rada v ČR

Firma BondSoft.Eu vyvíjela stránky pro koordinační radu ruských krajanů v České republice. Práce byly dokončeny včas, s duší, a zároveň s přihlédnutím ke všem přáním a potřebám představenstva. Je hezké, že i po předání příslušných webových stránek, tvůrci jsou ochotni odpovědět na všechny otázky týkající se správy a podpory projektu.

Kontakty

E-mail: info@bondsoft.eu